Zakład kamieniarski istnieje od 2001 roku. Właścicielem jest Karol Błędowski. Główną działalnością firmy jest obróbka kamienia naturalnego.

Specjalizujemy się w wyrobie nagrobków i grobowców, które wykonujemy głównie z kamienia naturalnego jakim jest granit.
Granit należy do najtrwalszych dostępnych kamieni naturalnych. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na warunki atmosferyczne i małą nasiąkliwością. W przyrodzie występuje szeroka gama kolorystyczna tej skały. Ze względu na dostępność dużych bloków, łatwość cięcia i polerowania, walory estetyczne a także wytrzymałość jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do wyrobu nagrobków.

Wychodzimy naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom naszych klientów, służymy fachową poradą w doborze materiałów i wzornictwa. Dostępność różnorakich kształtów, gabarytów, kolorów gwarantuje wykonanie usługi w pełni spełniającej wymagania klienta. Wykonamy każdego rodzaju kształt nagrobka i ozdobimy dowolnie wybrana rzeźbą.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kamieni sprowadzanych z całego świata.

Dysponujemy szeroka gamą nagrobków wykonanych według wzorów własnych oraz wykonujemy nagrobki na podstawie indywidualnych projektów klientów.

Zapewniamy profesjonalny i estetyczny montaż . Oferujemy atrakcyjne ceny!!!